Finanse w Europie

Oprocentowanie

Informacje na temat 'Oprocentowanie'

Zdolność kredytowa jeszcze nie spada Zdolność kredytowa w ostatnim miesiącu nie uległa praktycznie żadnym zmianom. Na stałym poziomie pozostały też marże w bankach, co przy utrzymującej się w okolicach 2,7% stawce WIBOR 3M sprawia, że oprocentowanie kredytów również się nie zmienia. Od kwietnia podwyższone zostały za to limity cen (..)
14-04-12 Bankier.pl/finanse osobiste

Banki kiepsko płacą posiadaczom kont oszczędnościowych Reklamy kont oszczędnościowych kuszą wysokimi procentami. Jednak w rzeczywistości najlepsze stawki zarezerwowane są tylko dla nowych klientów lub dla osób dopłacających nowe środki. Standardowe oprocentowanie kont oszczędnościowych nie wygląda różowo.
14-03-31 Bankier.pl/finanse osobiste

Konta oszczędnościowe: banki licytują coraz śmielej Kolejne instytucje finansowe zaczynają podnosić oprocentowanie rachunków oszczędnościowych. To dobry moment, aby zastąpić nimi krótkoterminowe lokaty, lecz należy to robić z głową.
14-03-31 Bankier.pl/finanse osobiste

Bank Millennium rozpoczął sprzedaż 3-letnich obligacji - źródła Bank Millennium rozpoczął proces sprzedaży 3-letnich obligacji, których oprocentowanie zostało wyznaczone na poziomie 140 bps plus stawka WIBOR 6M - poinformowały PAP źródła rynkowe. Źródła poinformowały, że emisja jest organizowana w całości przez sam bank, zaś księga popytu została zamknięta już (..)
14-03-18 Bankier.pl

Erbud wyemituje 4-letnie obligacje o wartości nominalnej do 52 mln zł Zarząd Erbudu podjął uchwałę o emisji do 5.200 obligacji niezabezpieczonych o wartości nominalnej do 52 mln zł zapadalnych 26 marca 2018 roku. Oprocentowanie obligacji zostało oparte o stawkę WIBOR 6M powiększoną o marżę równą 3 pkt. proc. - poinformował Erbud w komunikacie. Cena emisyjna jednej (..)
14-03-18 Bankier.pl

Banki proponują lepsze lokaty posiadaczom smartfonów Już trzy banki oferują swoim klientom lokaty, które można założyć tylko za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Warto skorzystać z oferty, bo ich oprocentowanie jest wyższe niż w przypadku depozytu zakładanego przez system bankowości internetowej.
14-03-12 Bankier.pl